КИЇВ. 15 липня. УНН. У міжнародних миротворчих місіях беруть участь 38 працівників МВС – представники Національної поліції України та військовослужбовці Національної гвардії України. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook МВС України.
“Наразі у міжнародних миротворчих місіях беруть участь 38 працівників МВС – представники Національної поліції України та військовослужбовці Національної гвардії України, у тому числі 3 жінки. Українські військові працюють і врегульовують конфлікти у 5 миротворчих місіях ООН та ОБСЄ, зокрема на Кіпрі, у Косові, Південному Судані та Демократичній Республіці Конго. Один представник МВС відряджений до Департаменту миротворчих операцій Секретаріату ООН у місті Нью-Йорк, США”, – йдеться у повідомленні.
В МВС до Дня українських миротворців висловили глибоку шану всім, хто докладає активних зусиль до протидії загрозам миру на міжнародній арені і побажали їм міцного здоров’я і успішного виконання миротворчих місій та щасливого повернення додому.
Нагадаємо, сьогодні відзначають День українських миротворців.
На Львівщині вантажний потяг на смерть збив 19-річного хлопця
Рух вантажівок у Києві обмежуватимуть під час спеки від +28 ºС - яка максимальна маса авто
Лубінець вимагає перевірити донарахування за тепло в Києві
Виплати військовим в Україні - Кабмін затвердив нові суми