КИЇВ. 15 липня. УНН. У міжнародних миротворчих місіях беруть участь 38 працівників МВС – представники Національної поліції України та військовослужбовці Національної гвардії України. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook МВС України.
“Наразі у міжнародних миротворчих місіях беруть участь 38 працівників МВС – представники Національної поліції України та військовослужбовці Національної гвардії України, у тому числі 3 жінки. Українські військові працюють і врегульовують конфлікти у 5 миротворчих місіях ООН та ОБСЄ, зокрема на Кіпрі, у Косові, Південному Судані та Демократичній Республіці Конго. Один представник МВС відряджений до Департаменту миротворчих операцій Секретаріату ООН у місті Нью-Йорк, США”, – йдеться у повідомленні.
В МВС до Дня українських миротворців висловили глибоку шану всім, хто докладає активних зусиль до протидії загрозам миру на міжнародній арені і побажали їм міцного здоров’я і успішного виконання миротворчих місій та щасливого повернення додому.
Нагадаємо, сьогодні відзначають День українських миротворців.
НАБУ вимагає дані про співробітників СБУ - експерт заявив про загрозу нацбезпеці
Відключення світла в Києві взимку зменшаться - деталі підговки до зими
Може оснащуватись ШІ - Міноборони кодифікувало вдосконалений бронеавтомобіль "Гюрза-2"
На Чернігівщині оголосили обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів