Колишній директор державного підприємства «Антонов» Сергій Бичков отримав підозру через знищення літака Ан-225 «Мрія» в аеропорту Гостомель під час російського вторгнення. Його звинувачують у службовій недбалості.
Про це повідомив Офіс генерального прокурора.
За даними слідства, екскерівник держпідприємства з 30 січня по 24 лютого 2022 року неналежно виконував свої службові обов’язки щодо забезпечення збереження майна. Унаслідок цього транспортний літак АН-225 «Мрія» своєчасно не було транспортовано з небезпечної зони — аеродрому АТП ««Антонов» у смт Гостомель Київської області.
В результаті обстрілів військовослужбовцями держави-агресора повітряне судно було знищено. Державі завдано майже 8,5 мільярдів гривень збитків.
Наразі підозрюваний перебуває під вартою без можливості внесення застави.


Як повідомляв «Вечірній Київ», у березні цього року суд арештував ексгенерального директора ДП «Антонов» Бичкова: його дії призвели до знищення «Мрії».
Служба безпеки зібрала ґрунтовну доказову базу на колишніх гендиректорів ДП «Антонов», його заступника та начальника підрозділу з авіабезпеки.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
Bolt назавжди заблокував акаунт водія після смертельної ДТП у Києві, а також змінила ще низку правил
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза