Народного депутата парламентської фракції “Опозиційна платформа За життя” Олега Волошина облили зеленкою на подвір’ї Верховної Ради перед початком позачергового засідання парламенту.
Про це у Facebook повідомляє журналістка “Радіо Свобода” Софія Середа.
“Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про “відсутність суверенітету” в України, його ось так сьогодні зустріли під Верховною Радою. Олександру Кабанову зі “Слуги народу”, який невдало проходив поруч, також перепало”? – написала журналістка.

Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про «відсутність сувернітету» в України, його ось так сьогодні зустріли під ВР pic.twitter.com/3WsEXgQflb
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) July 21, 2020
лукашенко заявив про зустрічі з представниками Зеленського і додав, що білорусь "не втягнуть" у війну
НАТО оголосило конкурс на пошук способів блокування аеродромів рф з призовим фондом €250 тис
Трамп закликав до повного припинення вогню на "всіх фронтах" на Близькому Сході
Угода Трампа з Іраном викликала рідкісну хвилю критики з боку впливових республіканців - CNN