Облили зеленкою: нардепу ОПЗЖ перепало після заяви, що в України “немає суверенітету”

 Джерело

Народного депутата парламентської фракції “Опозиційна платформа За життя” Олега Волошина облили зеленкою на подвір’ї Верховної Ради перед початком позачергового засідання парламенту.

Про це у Facebook повідомляє журналістка “Радіо Свобода” Софія Середа.

“Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про “відсутність суверенітету” в України, його ось так сьогодні зустріли під Верховною Радою. Олександру Кабанову зі “Слуги народу”, який невдало проходив поруч, також перепало”? – написала журналістка.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *