Щойно вибухотехніки знешкодили два саморобних вибухових пристрої на ринку «Мінський».
Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
Близько 12 години дня анонім повідомив по лінії 102 про замінування двох автокіосків за адресою Оболонський проспект, 26.
– Правоохоронці та вибухотехніки перевірили цю інформацію та виявили небезпечні предмети. Всіх людей терміново евакуювали. Периметр навколо кіосків взяли під контроль правоохоронці та рятувальники, – йдеться у повідомленні.
Вибухівку, закріплену між легковою автівкою та автокіосками, знешкодили.
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Кияни отримали січневі платіжки за тепло - Лубінець вимагає перевірки нарахувань
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС