Проросійські бойовики на Донбасі вчергове порушили режим припинення вогню та обстріляли українських військових поблизу села Павлопіль Волноваського району, внаслідок чого двоє бійців були поранені.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
“Внаслідок обстрілу з автоматичних станкових гранатометів двоє наших воїнів отримали осколкові поранення”, – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, військовослужбовців доставили до лікувального закладу і надали належну медичну допомогу.
У відповідь на дію противника українські військові застосували наявні вогневі засоби і дали гідну відсіч. Втрати противника уточнюються.
Нагадаємо, 20 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню.
ЄС повинен включити Україну до оборонного союзу - єврокомісар
В Ірані заявили, що ще не погодили жодного меморандуму про взаєморозуміння зі США - ЗМІ
Трамп стверджує, що Іран погодився на ядерні інспекції "на нескінченність", попри заперечення Тегерана
Суд відмовив Байдену у спробі заблокувати оприлюднення записів у справі спецпрокурора