Новини ООС: бойовики обстріляли українські позиції під Павлополем, двоє поранених

 Джерело

Проросійські бойовики на Донбасі вчергове порушили режим припинення вогню та обстріляли українських військових поблизу села Павлопіль Волноваського району, внаслідок чого двоє бійців були поранені.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

“Внаслідок обстрілу з автоматичних станкових гранатометів двоє наших воїнів отримали осколкові поранення”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, військовослужбовців доставили до лікувального закладу і надали належну медичну допомогу.

У відповідь на дію противника українські військові застосували наявні вогневі засоби і дали гідну відсіч. Втрати противника уточнюються.

Нагадаємо, 20 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *