Проросійські бойовики на Донбасі вчергове порушили режим припинення вогню та обстріляли українських військових поблизу села Павлопіль Волноваського району, внаслідок чого двоє бійців були поранені.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
“Внаслідок обстрілу з автоматичних станкових гранатометів двоє наших воїнів отримали осколкові поранення”, – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, військовослужбовців доставили до лікувального закладу і надали належну медичну допомогу.
У відповідь на дію противника українські військові застосували наявні вогневі засоби і дали гідну відсіч. Втрати противника уточнюються.
Нагадаємо, 20 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню.
США та Іран обмінялися ударами після збиття американського гелікоптера: які цілі атаковано
Перший кластер переговорів про вступ України в ЄС: які принципи та цінності він охоплює
росія змінила пріоритет наступу після труднощів - ISW
У Гамбурзі евакуювали частину аеропорту через інцидент у зоні безпеки, усі вильоти тимчасово скасували