КИЇВ. 21 липня. УНН. ІФА-тести показали наявність імунітету до коронавірусу майже у 4% жителів Тернопільщини. Про це інформує ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” у Facebook, передає УНН.
Так, станом на 21 липня, в області всього було проведено 1838 ІФА-досліджень, з яких 517 досліджень на наявність антитіла класу Ig М до вірусу SARS-CoV-2.
“У 24 осіб виявлені позитивні результати (вказують на гострий перебіг хвороби) і 1321 дослідження на наявність антитіла класу Ig G до вірусу SARS-CoV-2, у 49 осіб виявлені позитивні результати (вказують на наявність імунітету)”, – йдеться у повідомленні.
Таким чином 3,7% протестованих мешканців Тернопільщини мають імунітету до коронавірусу.
Як писав УНН, наказ МОЗ про обов’язковий ІФА-скринінг серед лікарів, які працюють з “ковід”-пацієнтами, ігнорується на місцях. За таке на відповідальних чиновників можуть чекати великі штрафні санкції, попередили у ЦГЗ МОЗ.
На Харківщині жінку з інвалідністю використали у схемі виїзду за кордон через фіктивний шлюб
На Закарпатті помер чоловік, якого доставили до лікарні з ТЦК
Відводи, переноси і тиск: що відбувається у справі лікарів клініки Odrex, яких обвинувачують у медичному недбальстві
Прокуратура у Тернополі відкрила провадження через порушення прав громадян у ТЦК