У Львові відновили подачу гарячої води майже до всіх будинків після хакерської атаки

Джерело

У Львові у житловому масиві Сихів після хакерської атаки повністю відновили подачу опалення до всіх будинків, а гарячої води на 98%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Львівської міської ради.

“Станом сьогодні на ранок, вдалося відновити подачу опалення до всіх будинків на Сихові, а гарячу воду – до 98%”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що гарячу воду у цих будинках подадуть до кінця дня.

Хакерська атака на “Львівтеплоенерго”

Нагадаємо, вчора, 23 січня, житловий масив Сихів у Львові залишився без гарячої води та опалення внаслідок хакерської атаки на комунальне підприємство “Львівтеплоенерго”.

Пізніше на Сихові відновили подачу тепла, а гарячої води – на 30%

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Схожі повідомлення