У Львові у житловому масиві Сихів після хакерської атаки повністю відновили подачу опалення до всіх будинків, а гарячої води на 98%.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Львівської міської ради.
“Станом сьогодні на ранок, вдалося відновити подачу опалення до всіх будинків на Сихові, а гарячу воду – до 98%”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що гарячу воду у цих будинках подадуть до кінця дня.
Хакерська атака на “Львівтеплоенерго”
Нагадаємо, вчора, 23 січня, житловий масив Сихів у Львові залишився без гарячої води та опалення внаслідок хакерської атаки на комунальне підприємство “Львівтеплоенерго”.
Пізніше на Сихові відновили подачу тепла, а гарячої води – на 30%
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Заступника мера Житомира підозрюють у незаконному збагаченні на понад 9,3 млн грн
У Харкові лікарку ВЛК підозрюють в організації схеми з фіктивною вагітністю для звільнення військової зі служби
Швейцарія може продовжити захист для українців після 2027 року, але переглянути статус для чоловіків призовного віку
Тіло 10-річного хлопчика знайшли у Тисі після понад двох діб пошуків