У неділю, 16 серпня, в центрі Мінська збираються демонстранти, які будуть підтримувати нинішню владу в Білорусі. Близько 12:00 дня люди почали йти у бік площі Незалежності.
Про це повідомляє TUT.by.
Як наголошується, частина демонстрантів прибули автобусами – їх вивантажили біля палацу культури залізничників, де також вручили червоно-зелені прапори країни.
Друга частина учасників провладного мітингу приїхала поїздом з Бреста. Мало хто з демонстрантів погоджується спілкуватися з пресою.
Люди не кажуть, з якою метою приїхали, але одна з жінок уточнила, що “ніхто не змушував приїжджати”.
Новина доповнюється…
Навчальні стрільби з HIMARS на Тайвані: що це значить для безпеки острова
Острів для зятя Трампа. Албанці вийшли на багатотисячний протест — відео
ОАЕ виплатять Ірану до 20 мільярдів доларів за припинення атак - Reuters
У воронежі повідомляють про вибухи, під ударом - завод напівпровідникових приладів