протягом дня 16 серпня бойовики один раз порушили режим припинення вогню на Донбасі. Крім того, снайпер противника здався бійцям операції Об’єднаних сил.
Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу ООС у Facebook.
Повідомляється, що за сьогодні обстрілу з боку збройних формувань Російської Федерації не зафіксовано.
“Між тим, сьогодні виявлено одне порушення противником домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи. Зокрема, поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Вужачку ворог здійснював інженерне обладнання позицій в бік наших підрозділів у Водяного. Бойові втрати серед особового складу Об’єднаних сил відсутні”, – заявили в штабі.
Також повідомляється, що сьогодні затримали снайпера так званої “ЛНР”.
“Затриманий зізнався, що не витримав сваволі і знущань ватажків, які командують окупаційними підрозділами і добровільно вирішив здатися Збройним силам України. Зараз ним займаються компетентні органи”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що місія ОБСЄ в шостий раз з 2014 року не зафіксувала порушень на Донбасі.
Іпотека єОселя під 3% буде діяти для ветеранів і родин загиблих
Відключення світла в Києві взимку зменшаться - деталі підговки до зими
Прокуратура у Тернополі відкрила провадження через порушення прав громадян у ТЦК
Сотні мільйонів податків під загрозою: чому Україна не може дозволити собі втратити авіагалузь