Загиблий на протестах в Білорусі Олександр Тарайковський міг отримати смертельне поранення з нелетальної зброї. Правоохоронні органи не застосовували вогнепальну зброю.
Про це заявив міністр внутрішніх справ Білорусі Юрій Караєв, передає tut.by.
Караєв заявив, що розгляд щодо всіх випадків насильства та перевищення повноважень з боку силовиків буде вже після того, як закінчаться протести. Він також допустив, що в Тарайковского могли стріляти з нелетальної зброї.
“Я не слідчий. Так, він помер. Скільки померло людей на заворушеннях в Америці?… Але ми не застосовували вогнепальної зброї, а тільки ту, яка є нелетальною”, – заявив Караєв.
Він додав, що йому шкода загиблого і побитих демонстрантів.
“А найбільше – моїх 129 співробітників”, – додав міністр.
Нагадаємо, Тарайковський загинув 10 серпня під час розгону мітингу біля станції метро “Пушкінська” у Мінську; спочатку повідомлялося про те, що у нього нібито щось вибухнуло в руках.
Пізніше в МВС Білорусі признавали, що в інші дні для розгону протестів застосовували зброю на ураження.
Війська рф двічі за день обстріляли Краматорськ, є загиблі та поранені
Що святкують 17 червня в Україні та світі
Шабунін під час служби у ЗСУ отримував на ФОП кошти від пов’язаних з ним же організацій
Пенсійний фонд рахує стаж ветеранам війни по-іншому - які надбавки передбачені