Сьогодні, 26 серпня, Національний банк ввів в обіг пам’ятну монету “День пам’яті полеглих захисників України”.
Монета номіналом 10 гривень вийшла як продовження серії “Збройні Сили України”. Про це повідомляє Національний банк України.
– Монета присвячена увічненню героїзму і вшануванню пам’яті військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які віддали життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, – йдеться у повідомленні.
У центрі аверсу монети зображено алегоричну композицію – поле соняшників, один із символів української землі. Праворуч на полі, як поранений воїн, – великий соняшник із перебитим стеблом.
На реверсі монети зображено велику квітку соняшника, що символізує Україну: унизу пелюстка-сльоза з тамгою – це Крим, праворуч дві зігнуті пелюстки – Донецька і Луганська області. Поруч розміщено дату 29 серпня – День пам’яті полеглих захисників України.
Ольга Косова
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК
У Лаврі загасили пожежу на даху храму після атаки рф, до ліквідації наслідків у Києві залучено авіацію - МВС