КИЇВ. 26 серпня. УНН. Від початку поточної доби порушень режиму тиші з боку збройних формувань РФ на Донбасі не зафіксовано. Про це повідомив полковник Дмитро Гуцуляк із пресцентру Міністерства оборони України, передає УНН.
“Від початку поточної доби, 26 серпня, станом на 12:00, порушень режиму тиші з боку збройних формувань РФ на лінії бойового зіткнення не зафіксовано”, – проінформував Гуцуляк.
Він також зазначив, підрозділи Об’єднаних сил перебувають у постійній готовності до невідкладного адекватного реагування у випадках явної збройної агресії противника: виникнення загрози життю та здоров’ю наших воїнів або місцевому населенню під час обстрілу з боку збройних формувань РФ, або загрози захоплення противником території. Це гарантовано міжнародним гуманітарним правом, додав полковник.
Нагадаємо, двоє військовослужбовців Об’єднаних сил на Донбасі підірвалися на невідомому вибуховому пристрої та отримали поранення. Пізніше стало відомо, що увечері 24 серпня була здійснена ворожа провокація з безпілотним летальним апаратом: ворог використав дистанційний метод для закидання мін. 25 серпня у смузі відповідальності бригади морської піхоти під час огляду місцевості двоє військовослужбовців підірвалися на ворожій протипіхотній осколковій міні.
Погода в Україні 24 червня - де прогнозують дощі з грозами та шквали
Укрзалізниця назвала найпопулярніші напрямки і пояснила причину дефіциту на квитки
Делегації США показали наслідки російських ударів по Києву
У Києві відбувся перший військовий K9-забіг DRYLAND CANICROSS - фоторепортаж