Як повідомили у КО «Київзеленбуд», вчора, 25 серпня, о 21:11 до аварійно-диспетчерської служби почали надходити дзвінки про падіння дерев у зв’язку із негодою, що накрила Київ. Нагадаємо, що після залпової зливи, що трапилася у столиці з ранку, увечері місто накрила потужна гроза зі шквальним вітром.
– Загалом було 11 викликів, прибрано 10 повалених дерев, – розповіли у «Київзеленбуді». – Районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень Києва під час обстеження балансових територій також виявили повалені дерева, зокрема, у Солом’янському районі – 2, Дніпровському – 4, Шевченківському – 3 та Подільському – 6.
Крім того, озеленювачі зазначають, що цього разу вітер наламав багато гілля. Прибирання територій триває.
Фото Київзеленбуду
Катерина Новосвітня
Лубінець виявив проблеми в роботі лікарні швидкої допомоги Києва
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
Культурні події Києва - куди піти на вихідні 27-28 червня
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували