Після відпусток, кияни, повні сил, вирішують допомогти тим, кому сил бракує, – і цим рятують їхні життя.
Сьогодні, 26 серпня, «Вечірній Київ» завітав до Міського центру крові, що на вул. Берлинського, 12. Ми одразу звернули увагу, що тут досить велелюдно і, до речі, найбільше саме чоловіків. Виявляється, що вони здають кров у пологовий будинок для своїх дружин чи знайомих.

У Центрі розповіли, що найчастіше за все донорську кров використовують для допомоги постраждалим під час аварій на дорогах, а також для хворих на онкологію, яким роблять операції.
– Сьогодні здаю кров вже вчетверте. З цієї нагоди навіть отримала Посвідчення донора, – розповідає Марія, – Це для мене важливо, бо одна моя здача може врятувати три житті.

Лікарі згадують масштабну аварію на Одеській трасі, в якій тяжко постраждала дівчинка. Щоб її врятувати, скооперувалася молодь: багато людей півтора тижні здавало у Центрі кров.
У Міському центрі крові сподіваються, що у вересні, коли літній сезон відпусток завершиться, кількість донорів лише збільшиться.

Нагадаємо, як здавати кров під час карантину.
Ольга Косова, фото Марії Лисенко
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Культурні події Києва - куди піти на вихідні 27-28 червня