У центрі Києва сталося аварійне відключення обладнання. Через аварію без світла залишилися дві вулиці.
Про це повідомляє оператор системи розподілу “ДТЕК Київські електромережі”.
Так, без електроенергії залишились будинки за такими адресами:
вулиця Паньківська 17, 19;
Саксаганського 66, 68/21, 86, 84, 72, 70, 70б, 17, 19 15 / 77а.
“Для цих будинків ми зараз під’єднуємо дизельгенератори і одночасно відновлюємо постійну схему харчування”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 17 серпня у центрі Києва сталася аварія, через яку 71 будинок залишився без світла.
Крім того, 18 липня на лівому березі Києва сталася аварія, через що частина столиці залишилася без світла.
Помер блогер Денчик з Хрещатика, якого цьогоріч мобілізували
За рік в Україні було винесено 18 вироків про довічне позбавлення волі у справах про злочини проти дітей
РФ планує провокації з польською символікою під час конференції в Гданську – ЦПД
Чорнобильський заповідник заселили шакали - що відомо про появу хижака, фото