Минулої доби, 9 травня, російські загарбники завдали поранень одному жителю Донецької області. Про це у Telegram повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, передає УНН.
Деталі
За 9 травня росіяни поранили 1 жителя Донеччини — у Гострому.
Як підкреслив очільник ОДА, загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Ціни на ліки за рецептом можна порівняти через QR-код - МОЗ оновило сервіс
Мін'юст готує масштабні зміни у сфері захисту прав дітей за стандартами ЄС
Робота в Україні після війни - які професії стануть найбільш перспективними
Допомога на житло через єВідновлення: кому дають сертифікат, а кому - ваучер