Минулої доби, 9 травня, російські загарбники завдали поранень одному жителю Донецької області. Про це у Telegram повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, передає УНН.
Деталі
За 9 травня росіяни поранили 1 жителя Донеччини — у Гострому.
Як підкреслив очільник ОДА, загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Князєв пішов на угоду у справі про хабар - який вирок дав ВАКС
Що означає червона стрічка у додатку "Армія+" - в Міноборони пояснили
Київстар відключає 3G з серпня - навіщо та що робити абонентам
Негода у Києві очікується 14 червня - насувається гроза