Приблизно ще 200 людей мають виїхати з міста Вовчанськ. Евакуація продовжується на тлі атак російських загарбників. ЗСУ стримують ворога на підходах до міста, але окупанти не припиняють спроб знищити цивільну інфраструктуру.
Про це повідомив на свої сторінці у соцмережі керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає УНН.
Наразі продовжуємо працювати у місті Вовчанськ, разом із Національною поліцією організовуємо евакуацію. Приблизно ще 200 людей мають ще виїхати.
Синєгубов зазначив, що ворог обстрілює все місто фактично знищуючи цивільну інфраструктуру. За словами голова обласної військової адміністрації, українські воїни стримують ворога на всіх підходах до самого міста Вовчанськ.
Ми обов’язково вистаємо, Слава Україні
У значній частині окупованого Криму зникли світло та вода, кажуть, що через аварію на електромережах
Міноборони визначило строки та пояснило механізм повернення військових із СЗЧ до лав ЗСУ
Парламент відкрив шлях до збільшення видатків на оборону на 1,56 трлн гривень
Івана Купала тепер не в липні - коли свято 2026, нова дата за календарем ПЦУ