Приблизно ще 200 людей мають виїхати з міста Вовчанськ. Евакуація продовжується на тлі атак російських загарбників. ЗСУ стримують ворога на підходах до міста, але окупанти не припиняють спроб знищити цивільну інфраструктуру.
Про це повідомив на свої сторінці у соцмережі керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає УНН.
Наразі продовжуємо працювати у місті Вовчанськ, разом із Національною поліцією організовуємо евакуацію. Приблизно ще 200 людей мають ще виїхати.
Синєгубов зазначив, що ворог обстрілює все місто фактично знищуючи цивільну інфраструктуру. За словами голова обласної військової адміністрації, українські воїни стримують ворога на всіх підходах до самого міста Вовчанськ.
Ми обов’язково вистаємо, Слава Україні
У чотирьох областях України зафіксовані часткові знеструмлення після обстрілів та негоди - Міненерго
Катастрофа Су-24М на Хмельниччині: слідчі розпочали аналіз даних бортового самописця
В Укрпошті назвали три версії, чому Зеленський відправив Орден Білого Орла поякам Новою Поштою
Погода в Україні і Києві 23 червня - де чекати дощі, град і шквали, карта