КИЇВ. 8 вересня. УНН. Міністерство енергетики не має відношення до шахт “Криворізького залізорудного комбінату”, працівники яких організували протести під землею. Про це повідомляє пресслужба Міністерства, передає УНН.
Там уточнили, що у віданні Міненерго є шахти із видобування вугілля та уранової руди.
“Працівники жодного з цих державних підприємств на даний момент не страйкують”, – запевнили у Міністерстві.
Із переліком підприємств, що є в управлінні Міненерго, можна ознайомитись за посиланнями:
У Міністерстві додали, що цього року держава безпрецедентно погасила борги із заробітної плати гірникам державних вугледобувних шахт.
“На сьогодні заборгованість із зарплат, яку можна було профінансувати із держбюджету, повністю закрито. Загалом було виплачено понад 3 млрд грн з держбюджету”, – розповіли у Міненерго.
росія витрачає на війну 65 млрд рублів на день, а військові видатки досягли рекордного рівня - ЗМІ
Викрито схему несплати податків на суму понад 240 млн гривень з державних дорожніх підрядів
Аксьонов заявив, що АЗС Криму припиняють продаж пального
МВФ прогнозує уповільнення зростання ВВП України у 2026 році до 1-1,6%