Сьогодні, 14 вересня, ще 103 українських бійців повернулися додому. За попередньою інформацією, троє з них – з Одещини. Про це пише очільник Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер, передає УНН.
Це захисники Київщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Серед них – воїни ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники, поліцейські
“Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, команді Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими за постійну роботу над поверненням наших хлопців та дівчат додому!” – додав Кіпер.
Нагадаємо
Україна успішно провела обмін полоненими з росією. В результаті 103 українських військовослужбовців були звільнені з російського полону та повернулися на Батьківщину.
рф випустила по Україні 2200 дронів, 1800 КАБів та 87 ракет за тиждень - Зеленський
Черги на кордоні з Польщею - автобуси чекають по 12 годин
160 українських військових повернули з полону рф, 99% з них у неволі з 2022 року - Лубінець
Для ветеранів запустили мобільний застосунок «Захист+» із знижками та сервісами підтримки