У неділю 15 вересня не планується застосування графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили в Укренерго, передає УНН.
Завтра, 15 вересня, заходи обмеження споживання застосовуватись не будуть
В компанії зазначили, що користуватись потужними електроприладами можна протягом всієї доби.
Нагадаємо
Як повідомили у Міненерго, у суботу в Україні також не відключали електроенергію.
Проте, через погодні умови знеструмлено 71 населений пункт у 5 областях, енергетики відновили живлення для 22 912 споживачів.
Що святкують 19 червня в Україні та світі
Українці у Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності - перемогла "Лелека.Воля"
Що святкують 23 червня в Україні та світі
Кількість постраждалих у Дніпрі від удару рф зросла до 12 людей, двоє загинули