Готуючись до опалювального сезону 2020-2012 року фахівці КП «Київтеплоенерго» усунули 6 394 гідравлічних та експлуатаційних пошкоджень.
-Цього року через карантин, роботи з підготовки тепломереж почалися пізніше, ніж зазвичай — 12 травня та завершилися 28 серпня. Через це роботи виконувались за інтенсивним графіком, – повідомили в Київтеплоенерго.

Нагадаємо, що гідравлічні випробування – це необхідний технологічний процес, який передбачає перевірку трубопроводів на міцність і щільність за допомогою подачі води під підвищеним тиском.
Таку «діагностику» мереж теплоенергетики проводять щоліта, щоб виявити «тонкі» місця на трубопроводах і своєчасно провести ремонтні роботи та підготувати тепломережі до посиленої роботи взимку.
Це дозволяє зменшити кількість аварійних пошкоджень трубопроводів в опалювальний період.
До слова, система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Її довжина понад 2,7 тис. км. На сьогодні майже 80% трубопроводів відпрацювали свій нормативний термін – їх середній вік становить 40-50 років.
Минулого року Київтеплоенерго розпочало масштабну програму заміни мереж і впродовж минулого та цього літа в столиці замінено 230 км найбільш аварійних ділянок.
Нагадаємо, на Академмістечку модернізують тепломережі.
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
Кияни отримали січневі платіжки за тепло - Лубінець вимагає перевірки нарахувань
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували