КИЇВ. 8 вересня. УНН. Кандидат на посаду міського голови Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук розповіла про те, що готова зробити в столиці протягом своєї мерської каденції. Про це вона повідомила в інтерв’ю “Фокусу”, передає УНН.
Перше, це проведення реконструкції Бортницької станції аерації.
“Як я вже сказала, проведу реконструкцію Бортницької станції аерації, тому що мені соромно і перед киянами, і перед нашими міжнародними партнерами з Японії. Я не розумію, як можна підписати угоду з кредиторами, пообіцяти киянам і роками не починати реконструкцію, проводячи нескінченні тендери”, – сказала політик.
Також Верещук має намір добудувати другу чергу будівлі Центру інфекційних хвороб Олександрівської лікарні.
“За п’ять років місцева влада чомусь так і не змогла завершити цей довгобуд. А я обіцяю його добудувати”, – уточнила вона.
Крім того, за словами Верещук, Києву дуже потрібен сучасний сміттєпереробний завод.
“Це теж один з моїх пріоритетів. Я знаю, яка це проблема для Києва та інших великих міст України. Не розумію, чому за п’ять років столична влада не змогла хоча б почати будівництво такого заводу”, – сказала кандидат.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, кожен третій киянин незадоволений роботою Кличка на посту мера.
Уряд Британії оприлюднить оборонний план попри відставку Стармера
У Гданську стартує донорська конференція URC 2026 з фокусом на відновлення України
Буданов та Жовква відмовились від польських державних нагород
Зеленський: українські дрони зможуть долати понад 3000 км