З 2021 року в Україні випускники шкіл обов’язково будуть здавати Державну підсумкову атестацію з математики. Раніше вони могли вибирати між математикою та історією України
Про це повідомила заступник директора Центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
“Державна підсумкова атестація з 2021 року для шукачів повної загальної середньої освіти буде обов’язковим з української мови, з математики. Це нововведення”, – заявила вона.
Нагадаємо, в Україні скасували обов’язкову державну підсумкову атестацію у цьому році. Випускники шкіл звільнені від атестації у зв’язку з коронавірусом.
Як повідомляло РБК-Україна, в цьому році експертна комісія визначила мінімальний бал для здачі зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики. Для математики такий поріг визначено 9 балами, для фізики – 12 балами.
Як правильно захищати дітей у спеку: поради від лікаря
Професійне вигорання на роботі в Україні під час війни - які спеціалісти під загрозою
Завершено роботи з консервації пошкодженого даху Києво-Печерської лаври - ДСНС
ДБР розслідує можливі порушення прав військових штурмового полку "Скеля"