Через аварію в енергосистемі без світла виявилася більша частина Рівного та Рівненського району. Графіки погодинних вимкнень не діють.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook “Рівнеобленерго”.
Зазначимо, вранці начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль казав, що у Рівному та Рівненському районі з 12:00 до 14:00 застосують екстрені відключення. Щоб стабілізувати енергосистему у регіоні.
Проте навантаження не вдалося уникнути. Як повідомили у “Рівнеобленерго”, через це виникла аварійна ситуація і персонал робить все можливе, щоб відновити подачу електрики.
Більшість обласного центру та Рівненського району залишаються без світла з 17:00.
“Просимо всіх, хто має зараз світло, а також після його появи, не перевантажувати електромережі. Не включати одночасно кілька потужних електроприладів”, – додали в обленерго.
Про аварію в енергосистемі також повідомив мер Вараша Олександр Мензул. У цьому місті знаходиться Рівненська АЕС.
“Можливі позапланові відключення”, – наголосив він.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram .
Шабунін під час служби у ЗСУ отримував на ФОП кошти від пов’язаних з ним же організацій
Черги на кордоні з Польщею - автобуси чекають по 12 годин
Спека в Україні посилиться до +37 градусів у вихідні - прогноз від синоптика
Паливна криза охопила майже всю росію: черги, ліміти, імпорт бензину та режим НС - відео