У вересні 2022 року було підірвано газопроводи “Північного потоку”. За ці два роки німецьке слідство просунулося у розслідуванні справи.
Про це заявив генеральний прокурор Німеччини Єнс Роммель, передає РБК-Україна з посиланням на його інтерв’ю Spiegel.
За його словами, було встановлено особи двох підозрюваних у тому, що сталося. Водночас Роммель додав, що в цій справі належить ще багато чого зробити..
“Нам вдалося встановити особи двох підозрюваних. На мій погляд, це успіх, якого не слід було очікувати на самому початку”, – сказав він.
Роммель також розповів, що наразі тривають зусилля щодо виявлення інших причетних осіб та мотивів скоєного злочину.
На додаток генеральний прокурор уточнив, що слідство ґрунтується на інциденті з пошкодженням газопроводів, які мали відігравати важливу роль у забезпеченні постачання газу до Німеччини.
“Це була велика атака на енергопостачання нашої країни, здатна дестабілізувати місцеву економіку та суспільство незалежно від політичної класифікації”, – резюмував Роммель.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Парламент Угорщини заборонив Орбану повертатися на посаду прем'єр-міністра
Німецька кухня: історія, традиції та страви, які стали символом країни
Партія Пашиняна перемогла на виборах у Вірменії - остаточні дані ЦВК
У Кенії спалахнули протести через будівництво центру для карантину хворих на Еболу