КИЇВ. 19 вересня. УНН. Закинута шайба Ентоні Сіреллі в овертаймі принесла “Тампа-Бей Лайтнінг” перемогу над “Нью-Йорк Айлендерс” з рахунком 2:1 і всієї серії фіналу (4-2) в матчі під номером шість Східної конференції Кубка Стенлі, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.
Також голом у “Лайтнінг” відзначився Віктор Хедман.
“Емоції зараз просто зашкалюють. Ми працювали весь рік. Нашою метою було зіграти за Кубок Стенлі. І ось ми тут. Бути в цій ситуації — мрія кожного хлопчиська”, — сказав Сіреллі, який забив на 14-й хвилині овертайму.
Додамо, що “Лайтнінг” вийшли у фінал Кубка Стенлі, де зіграють з “Далласом”. Перший поєдинок чемпіонської серії пройде 20 вересня.
Українські шпажистки вибороли бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Усик розкрив подробиці знайомства з Дональдом Трампом у Білому домі
Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу
США дозволили збірній Ірану прибути до країни за два дні до наступного матчу