КИЇВ. 19 вересня. УНН. Закинута шайба Ентоні Сіреллі в овертаймі принесла “Тампа-Бей Лайтнінг” перемогу над “Нью-Йорк Айлендерс” з рахунком 2:1 і всієї серії фіналу (4-2) в матчі під номером шість Східної конференції Кубка Стенлі, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.
Також голом у “Лайтнінг” відзначився Віктор Хедман.
“Емоції зараз просто зашкалюють. Ми працювали весь рік. Нашою метою було зіграти за Кубок Стенлі. І ось ми тут. Бути в цій ситуації — мрія кожного хлопчиська”, — сказав Сіреллі, який забив на 14-й хвилині овертайму.
Додамо, що “Лайтнінг” вийшли у фінал Кубка Стенлі, де зіграють з “Далласом”. Перший поєдинок чемпіонської серії пройде 20 вересня.
Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції зі спортсменів рф та білорусі
Іспанія розгромила Саудівську Аравію після осічки з Кабо-Верде на ЧС-2026
Мессі у матчі проти Австрії встановив 4 рекорди чемпіонатів світу
Бразилія та Марокко після виграшів у своїх матчах вийшли до плей-оф чемпіонату світу з футболу