КИЇВ. 19 вересня. УНН. Зважаючи на епідемічну ситуацію через поширення коронавірусу, ФІБА змінила систему наступних кваліфікаційних матчів континентальних чемпіонатів у листопаді поточного та лютому наступного року, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ та ФІБА.
Усі матчі зазначених двох кваліфікаційних вікон відбудуться в ізольованих таборах замість домашніх та виїзних поєдинків. У кожному ізольованому таборі виступатимуть по 4 або по 8 збірних з однієї або двох кваліфікаційних груп. Господарів ізольованих таборів визначать та оприлюднять згодом.
Примітно, що чоловічий ЄвроБаскет має відбутися 2022 року. Збірна України в відбірковій групі F виступає з командами Угорщини, Словенії та Австрії. У наступних матчах команда Айнарса Багатскіса грає проти Словенії (27 листопада), Австрії (30 листопада), Угорщини (18 лютого) та Словенії (21 лютого).
Додамо, що жіночий ЄвроБаскет має відбутися 2021 року. У наступних поєдинках команда Срджана Радуловича виступатиме проти Фінляндії (12 листопада), Бельгії (15 листопада), Португалії (4 лютого) та Фінляндії (7 лютого).
росія поширює нові фейки про українських уболівальників у контексті Чемпіонату світу з футболу - ЦПД
Еквадор сенсаційно переміг Німеччину та з третього місця пробився до плейоф ЧС-2026
Боксер Олександр Усик вирішив звільнити усі свої чемпіонські пояси
Англія у матчі проти Гани встановила рекорд за кількістю нічиїх на чемпіонатах світу