КИЇВ. 20 вересня. УНН. У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи ДСНС займаються відновленням інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям. Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС, передає УНН.
Так, упродовж минулого тижня, з 12 по 18 вересня, сили та засоби підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій були залучені до піротехнічних робіт, відновлення пошкоджених будинків, гасіння пожеж, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах КПВВ на території Донецької та Луганської областей.
“Так, піротехнічні розрахунки вилучили та знешкодили 487 вибухонебезпечних предметів на 48 гектарах місцевості, а також на об’єктах життєзабезпечення та інфраструктури. Окрім того, співробітники ДСНС, за зверненням місцевих органів влади, відновили на Донеччині 63 будинки, пошкоджені в 2014-2017 роках унаслідок артилерійських обстрілів”, — йдеться у повідомленні.
Зокрема, у пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 287 особам.
Нагадаємо, упродовж поточної доби в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі бойовики один раз порушили режим припинення вогню.
Погода в Україні та Києві 23 червня - де пройдуть грози з градом та сильним вітром
Кабмін скасував ПДВ на роботів та запускає нові кредити для бізнесу - Свириденко
Чи готова енергосистема України до аномальної спеки та які загрози її роботі існують
НБУ оштрафував Укрпошту на 2,5 млн грн за порушення на платіжному ринку