КИЇВ. 22 вересня. УНН. Станом на 12:00 бойовики не порушували режиму припинення вогню, у районі проведення Операції об’єднаних сил спостерігається “режим тиші”. Про це на брифінгу повідомив представник пресцентру міноборони капітан Юлія Пампуха, передає кореспондент УНН.
“Від початку поточної доби, станом на 12:00, фактів порушення режиму припинення вогню зафіксовано не було. На всіх ділянках фронту спостерігається “режим тиші”, – наголосила Пампуха.
Як повідомляв УНН раніше, згідно ранкового зведення, з початку доби обстрілів українських позицій в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі не зафіксовано.
росіяни атакували Суми - пошкоджено промислові об'єкти та житловий будинок, поранено жінку
Сімейні гуртожитки КПІ - ректор розповів про ціни 2026, місця й умови
Удари рф по Дніпропетровщині 23 червня - 34 000 родин залишилися без світла
Вода, сік, кава: що пити у спеку, а від чого краще відмовитися