Між Україною і РФ йде обмін документами для підготовки нормандського формату, – глава ОП

Джерело

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у нього “нормальні робочі стосунки” з заступником керівника адміністрації президента РФ Дмитром Козаком. Єрмак підкреслив, що обстоює інтереси України.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Ми зустрічаємося в рамках нормандського формату. Йде обмін документами у підготовці нормандського формату”, – заявив Єрмак, додавши, що обміни полоненими, які відбулися раніше, також узгоджувалися з Козаком.

Голова Офісу президента підкреслив, що готовий “вести переговори з усіма, щоб принести мир в Україну”.

“Я маю на увазі тих, хто сьогодні представляє інтереси Російської Федерації у Тристоронній контактній групі – це пан Гризлов, і в нормандському форматі – пан Козак”, – зазначив Єрмак.

Раніше Андрій Єрмак заявив, що рішення про запрошення першого прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна в Тристоронню контактну групу було колективним.

Схожі повідомлення