Голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у нього “нормальні робочі стосунки” з заступником керівника адміністрації президента РФ Дмитром Козаком. Єрмак підкреслив, що обстоює інтереси України.
Про це він сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.
“Ми зустрічаємося в рамках нормандського формату. Йде обмін документами у підготовці нормандського формату”, – заявив Єрмак, додавши, що обміни полоненими, які відбулися раніше, також узгоджувалися з Козаком.
Голова Офісу президента підкреслив, що готовий “вести переговори з усіма, щоб принести мир в Україну”.
“Я маю на увазі тих, хто сьогодні представляє інтереси Російської Федерації у Тристоронній контактній групі – це пан Гризлов, і в нормандському форматі – пан Козак”, – зазначив Єрмак.
Раніше Андрій Єрмак заявив, що рішення про запрошення першого прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна в Тристоронню контактну групу було колективним.
Квитки на поїзд влітку 2026 - в УЗ пояснили, як встигнути купити місця
На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 15 поранені - ОВА
Пенсійний фонд дорахує 20 відсотків до пенсії - перелік категорій та документів
росіяни вдарили по цивільному підприємству в Харкові - перші подробиці