Головний переговірник іранської делегації Мохаммад Багер Калібаф заявив, що Ормузька протока надалі перебуватиме під управлінням Ірану та функціонуватиме відповідно до норм міжнародного права. Про це він сказав після переговорів у Швейцарії, повідомляє CNN, пише УНН.
Деталі
Калібаф, який також обіймає посаду спікера парламенту Ірану, дав коментар іранським державним ЗМІ під час повернення зі Швейцарії.
Сподіваємося, що ми зможемо знову активувати протоку з точки зору проходу та повернути процвітання регіональній та світовій економіці
За словами іранського посадовця, під час переговорів зі США сторони обговорювали питання повернення заморожених іранських активів, а також продажу іранської нафти.
Іранські посадовці прибули до Оману для нових консультацій
У понеділок увечері Калібаф та міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі прибули до Оману.
Там вони провели зустріч із міністром закордонних справ країни Бадром аль-Бусаїді.
Як зазначає CNN, сторони обговорили подальші мирні зусилля та питання забезпечення безпечного судноплавства в Ормузькій протоці.
США переглянуть військову присутність у Європі через недостатні внески країн НАТО - Гегсет
У Берліні затримали учасників польського Руху захисту кордонів
ППО та санкції проти рф: деталі зустрічі Зеленського з президентом Швейцарії
В Ізраїлі заявили про ліквідацію високопоставленого командира "Хезболли" під час удару по Лівану