Правоохоронці затримали у Києві чоловіка, який замовив кокаїн у банці з-під дитячого харчування через поштомат, а вдома зберігав випічку з наркотиками. У нього вилучили наркотичні речовини на суму у понад 3 млн гривень, повідомляє УНН з посиланням на Київську міську прокуратуру.
Деталі
За даними слідства, 35-річний чоловік придбав кокаїн для того, щоб налагодити його роздрібний збут.
У банці йому переслали два брикети кокаїну загальною вагою 315 г. За цінами “чорного ринку” вартість одного грама цього наркотичного засобу становить близько 250 доларів США
Загальна вартість вилученого кокаїну складає майже 79 тисяч доларів США. Також у квартирі затриманого виявили і вилучили пакунки з мефедроном, Альфа-PVP, каннабіс, МДМА, ЛСД, готові до збуту желейні цукерки, кекси та печиво з вмістом заборонених речовин.
Затриманому повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою збуту (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Нагадаємо
Нещодавно правоохоронці викрили та припинили діяльність організованої групи з семи осіб, яка налагодила схему збуту наркотичних засобів у Києві і Київській області. Крім того, наркотики збувались і у Київському слідчому ізоляторі.
Не лише у Києві: аварійні відключення зачепили Бровари, у КМВА пояснюють "технічними питаннями"
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
Київ частково залишився без світла - чи загрожують Україні літні відключення через спеку
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру