У четвер, 4 березня, збройні формування Російської Федерації чотири рази обстрілювали українські позиції на Донбасі. Проте обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.
“Російсько-окупаційні війська продовжують провокувати Збройні сили України на відкриття вогню у відповідь з подальшим звинуваченням в порушенні режиму припинення вогню”, – йдеться в повідомленні.
Так, поблизу Водяного, що недалеко від Донецька, бойовики вели вогонь у напрямку українських позицій, застосувавши 120 мм міномет.
Також неподалік Пісків окупанти обстріляли позиції ООС з великокаліберних кулеметів. При цьому з ручного протитанкового гранатомета бойовики здійснили кілька прицільних обстрілів позицій у Павлополя.
На цьому ж напрямку українські військові зафіксували проліт ворожого безпілотника з перетином лінії розмежування. Він вчасно був подавлен засобами радіоелектронної боротьби (РЕБ).
В результаті обстрілу ворожих ні один український військовий не постраждав.
“За всіма фактами зафіксованих порушень українська сторона СЦКК вживала заходів реагування в межах координаційного механізму через СММ ОБСЄ”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за минулу добу, 3 березня, бойовики чотири рази порушили “тишу” на Донбасі. Окупанти застосовували різні гранатомети.
Крім того, в штабі ООС попередили про можливості подальшого загострення ситуації на Донбасі.
Зазначимо, президент Володимир Зеленський заявив, що хоче досягти миру на Донбасі дипломатичним шляхом.
Роками ґвалтував доньку та знімав це на відео - суд визнав винним жителя Черкас
З корабля, що тоне, першими тікають щури: чому онколог покинула клініку Odrex одразу після смерті пацієнта
У Севастополі заявили про перебої з пальним - "бензовози не доїхали"
У Криму зростає дефіцит пального через удари по НПЗ - розвідка фіксує кризу на півострові