КИЇВ. 19 листопада. УНН. Сьогодні, 19 листопада, оголошено переможниць конкурсу “Жінки української енергетики-2020”, повідомляє УНН.
Конкурс організував “Жіночий енергетичний клуб України”. Він мав кілька номінацій: компанія року, керівниця, політикиня, працівниця, юристка, волонтерка, журналістка.
Перемогу в одній із номінацій конкурсу – політикиня – здобула в.о. міністра енергетики Ольга Буславець. Організатори конкурсу уточнили, що перемога дісталася Буславець, оскільки вона:
▪️ досягла, спільно з прем’єр-міністром України, компромісу із інвесторами “зеленої енергетики”,
▪️ вивела із простою шахти,
▪️ повернула гірників до роботи під час кризи, яка виникла влітку 2020 року,
▪️ завершила розробку концепції реформування вугільної галузі,
▪️ вдосконалила правила на ринку електроенергетики,
▪️ активно розвиває міжнародне партнерство,
▪️ інвестує у розвиток новітніх технологій в енергетиці,
▪️ опікується заходами для імплементації європейського “зеленого курсу”.
“Я хочу подякувати тим, завдяки кому я можу сьогодні у цій номінації отримати нагороду. Це Президенту і прем’єр-міністру України, які довірилися мені у такий важкий час, повірили в те, що я зможу вивести енергетику із кризи. У нас є вже багато успіхів, є про що розповісти. Хочу подякувати моїй енергетичній команді – саме з ними ми маємо такий результат, у нас команда однодумців. І я не можу не подякувати своїй родині, яка є надійним тилом, і без якої я б не змогла досягнути такого результату”, – прокоментувала Буславець.
H3Operations попри складний маршрут оперативно перекинула гелікоптер Мі-8 із Південного Судану до Греції для гасіння пожеж
Парламент відкрив шлях до збільшення видатків на оборону на 1,56 трлн гривень
Нові підозри через несплату 21 млн грн ПДВ при імпорті компонентів для вибухівки Міноборони
Міноборони визначило строки та пояснило механізм повернення військових із СЗЧ до лав ЗСУ