КИЇВ. 22 вересня. УНН. Делегація київського “Динамо” чартерним рейсом прибула до Бельгії на матч раунду плей-оф Ліги чемпіонів, повідомляє УНН з посиланням на пресцентр “біло-синіх”.
Тренерський штаб “біло-синіх” на чолі з Мірчею Луческу розраховує в майбутньому поєдинку на 23 футболістів, 18 із яких потраплять до заявки на поєдинок:
Воротарі: Бойко, Бущан, Нещерет.
Захисники: Вівчаренко, Забарний, Кендзьора, Миколенко, Сирота, Шабанов.
Півзахисники: Андрієвський, Буяльський, Вантух, Вербич, де Пена, Караваєв, Лєднєв, Сидорчук, Цитаїшвілі, Циганков, Шапаренко, Шепелєв.
Нападники: Родрігес, Супряга.
Примітно, що до числа 23-х не потрапив іспанських форвард Фран Соль.
Додамо, матч “Гент” — “Динамо” відбудеться 23 вересня о 22:00 за київським часом.
Збірна Норвегії привезла на чемпіонат світу понад 1000 кг їжі
Матч Франція – Ірак вперше на ЧС-2026 перервали через негоду
Франція з двогодинною перервою між таймами через грозу розгромила Ірак на ЧС-2026
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць