З 2021 року в Україні випускники шкіл обов’язково будуть здавати Державну підсумкову атестацію з математики. Раніше вони могли вибирати між математикою та історією України
Про це повідомила заступник директора Центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
“Державна підсумкова атестація з 2021 року для шукачів повної загальної середньої освіти буде обов’язковим з української мови, з математики. Це нововведення”, – заявила вона.
Нагадаємо, в Україні скасували обов’язкову державну підсумкову атестацію у цьому році. Випускники шкіл звільнені від атестації у зв’язку з коронавірусом.
Як повідомляло РБК-Україна, в цьому році експертна комісія визначила мінімальний бал для здачі зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики. Для математики такий поріг визначено 9 балами, для фізики – 12 балами.
Ціни на ліки за рецептом можна порівняти через QR-код - МОЗ оновило сервіс
Лісовий відповів, чи розглядається спрощення НМТ для вступників
Ситуація в Криму 19 червня, у Зеленського закликали людей берегти життя
В Одеській області відкрили ще 14 пляжів