КИЇВ. 24 серпня. УНН. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров не висуває додаткових передумов для проведення зустрічі міністрів закордонних справ у “нормандському форматі” у вересні. Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, передає кореспондент УНН.
“Ключ до миру в Україні, ключ до припинення російської агресії проти України знаходиться в Москві. Але мене обнадіює той факт, що протягом останнього часу завдяки активній залученості моїх німецького та французького колег, завдяки зусиллям України, завдяки певним позитивним крокам з боку Росії нам вдалось зрушити з місця. І, наскільки я розумію, зараз наш колега, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров не висуває якихось додаткових передумов для проведення нашої зустрічі міністрів у вересні”, — сказав міністр.
З його слів, водночас, всі чотири міністри налаштовані на одне — на те, щоб ця зустріч була змістовною.
Нагадаємо, на наступній зустрічі міністрів закордонних справ у “нормандському форматі” у вересні планується обговорити низку політичних питань.
Якщо лукашенко не прибере російські ретранслятори, Україна зробить це сама протягом тижня - Зеленський
Лула закликав Трампа не втручатися у президентські вибори в Бразилії
"Ормузька протока буде відкрита для всіх!". Трамп заінтригував домовленостями з Іраном
Будь-яку законну перевірку працівників НАБУ одразу оголошують "втручанням у незалежність" відомства - експрокурор САП