Споживачі у Хмельницькій, Одеській, Київській та Черкаській областях знеструмлювались внаслідок несприятливих погодних умов. Ще у низці областей знеструмлювались підстанції та побутові споживачі через технологічні порушення.
Пише УНН із посиланням на канал Міністерства енергетики України.
Внаслідок несприятливих погодних умов знеструмлено 35 населених пунктів у Хмельницькій області, 21 населений пункт у Одеській області, 9 населених пунктів у Київській області та 2 населених пункти у Черкаській області.
Щодо стану мереж
Через технологічні порушення знеструмлювались підстанції та побутові споживачі у Чернігівській, Полтавській та Вінницькій областях. Живлення відновлено у Чернігівській і Полтавській областях. У Вінницькій області живлення відновлено за резервною схемою.
За даними пресслужби Міністерства енергетики України
Минулої доби фахівцями енергетичних служб було відновлено живлення для 19 474 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій та технологічних порушень.
Загалом через бойові дії та техпорушення на ранок залишаються без електропостачання 640 населених пунктів.
Нагадаємо
УНН передавав, що у неділю, 15 вересня, в Україні не планують відключення електроенергії.
У Харкові помер ще один рятувальник, поранений під час обстрілів рф 15 червня
СБУ показала ексклюзивні кадри сьогоднішнього обміну полоненими
На дорогах державного значення запровадили обмеження для вантажівок через спеку
У Херсоні ворожий безпілотник влучив у цивільне авто, загинув чоловік