КИЇВ. 9 вересня. УНН. Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили збірник документів щодо роботи закладів освіти під час пандемії. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МОН.
“Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, – сказано у повідомленні.
Зазначається, що у збірнику є нормативно-правові акти, якими потрібно керуватися при роботі у закладах загальної середньої освіти.
Також збірник містить рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.
Нагадаємо, Міністерство економіки оприлюднило звіт за результатами обстеження шкіл у рамках реформування системи шкільного харчування. У результаті обстеження виявили низку проблем.
Довічне отримав чоловік за ґвалтування трьох падчерок - рішення домоглися в апеляції за підтримки Генпрокурором Кравченком обвинувачення
Нерухомість в Одесі 2026 - скільки зараз коштують квартири, будинки та оренда
На ЗАЕС знову зникло зовнішнє електропостачання – МАГАТЕ зафіксувало 20-й випадок за час війни
Погода в Україні 15 червня - очікується ороткочасний дощ та гроза