Голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у нього “нормальні робочі стосунки” з заступником керівника адміністрації президента РФ Дмитром Козаком. Єрмак підкреслив, що обстоює інтереси України.
Про це він сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.
“Ми зустрічаємося в рамках нормандського формату. Йде обмін документами у підготовці нормандського формату”, – заявив Єрмак, додавши, що обміни полоненими, які відбулися раніше, також узгоджувалися з Козаком.
Голова Офісу президента підкреслив, що готовий “вести переговори з усіма, щоб принести мир в Україну”.
“Я маю на увазі тих, хто сьогодні представляє інтереси Російської Федерації у Тристоронній контактній групі – це пан Гризлов, і в нормандському форматі – пан Козак”, – зазначив Єрмак.
Раніше Андрій Єрмак заявив, що рішення про запрошення першого прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна в Тристоронню контактну групу було колективним.
Пляжі Києва на літній сезон 2026 для купання не відкривають - список локацій КП Плесо
До Карпат на вихідні призначають більше поїздів
Лілії на клумбі: коли садити, чим підживлювати і як уберегти від шкідників
ООН зафіксувала рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні у травні 2026 року