Над входом в будівлю Київської міської державної адміністрації вивісили національний біло-червоно-білий прапор Білорусі. Зараз він використовується учасниками акцій протестів.
Мер Києва Віталій Кличко опублікував фото в Telegram.
Прапор повісили на знак підтримки демонстрантів, які не згодні з результатами виборів президента Білорусі.
“Жыве Беларусь!”, – написав мер столиці.
Зазначимо, що біло-червоно-білий прапор в 1991-1995 роках був державним прапором Білорусі.
Нагадаємо, у Києві біля арки Дружби народів відбулася акція солідарності на підтримку народу Білорусі, учасники акції утворили ланцюг солідарності.
Участь в акції солідарності взяли понад сто осіб. Вони були одягнені в білий одяг, деякі почепили на одяг чорну стрічку на знак скорботи за загиблим під час протестів у Білорусі.
Нагадаємо, ЦВК Білорусі відхилив всі скарги на результати виборів президента.
Раніше повідомлялося, що за результатами голосування президентом Білорусі обрали чинного лідера країни Олександра Лукашенка.
У Криму пролунала серія вибухів, атаковано ТЕС та прикордонну службу фсб - ЗМІ
Транспорт у Києві 15 червня змінив рух, вулиці перекриті - список адрес та маршрутів
Нерухомість в Одесі 2026 - скільки зараз коштують квартири, будинки та оренда
Психосоціальна підтримка у громадах: Кабмін продовжив важливий проєкт