КИЇВ. 21 вересня. УНН. У Донецькій області за неділю, 20 вересня, коронавірус виявили ще у 39 мешканців регіону, у тому числі у чотирьох дітей та двох медиків. Другу добу поспіль від COVID-19 помирають п’ять людей. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко, передає УНН.
Всього в області на коронавірусну інфекцію з початку епідемії захворіло 2498 людей. З цього числа 1449 людей — одужало, коли 48 — померли.
“Другий день поспіль маємо на Донеччині 5 смертей від коронавірусної хвороби. Новими жертвами стали 51-річний маріуполець і 89-річна маріуполька, 66-річний вугледарець, 83-річний слов’янець і 84-річний краматорець”, — написав Кириленко.
“За неділю, 20 вересня, коронавірусну хворобу в області діагностували ще у 39 осіб, зокрема у чотирьох дітей і двох медпрацівників”, — повідомив очільник ДонОДА.
“Пандемія не має вихідних. Не можна втрачати пильності й обачності. Єдиний спосіб захиститися від коронавірусної хвороби — дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Не нехтуйте порадами, які розробили провідні світові фахівці у галузі вірусології. Бережіть себе та своїх близьких”, — написав Кириленко.
Нагадаємо, згідно з останніми даними МОЗ в Україні зафіксовано 175 678 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 3 557 — летальні.
Респіраторну хворобу COVID-19, інфікування якою викликає коронавірус SARS-CoV-2, вперше зафіксували у китайській провінції Хубей, наприкінці 2019 року. З того часу зараження цим вірусом було зафіксовано у 188 країнах світу, включаючи Україну. Починаючи з 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення хвороби — пандемією.
Ізраїльські компанії ведуть переговори щодо масштабного знесення будівель у секторі Гази
Ізраїль завдав нового удару по Лівану вже наступного дня після домовленості про відведення військ
НАТО погодило модернізацію ядерного потенціалу Альянсу
Польські політики повертають українські нагороди через суперечку про УПА