Нова фотозона з’явилася у сквері на Святошині

Джерело

У сквері на вул. Рахманінова, 22 КП УЗН Святошинського району  облаштувало локацію з особливим настроєм. Декоративний вітряк та місточки перенесуть відвідувачів у зовсім інший простір.

-Кілька днів ми чаклували над створенням композиції. Тут є туї Смарагд і Хосер, ялівець козацький, магнолія та квітучі кущі. Загалом заплановано висадити  270 кущів, на даний момент висаджено 170. Для кольору додали ще бегонію – 650 шт. Отже, вважаємо, що фотозони можуть бути не лише у парках, – уточнили святошинські зеленбудівці.

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Схожі повідомлення