Після ракетного удару по столиці в метро призупинений рух між станціями “Дніпро” та “Лісова”

 Джерело

В Київському метрополітені поїзди “червоної” лінії  метро курсують від станції “Академмістечко” до “Арсенальної”, призупинили рух між іншими станціями з міркувань безпеки та для  обстеження після масованої ракетної атаки, повідомили у понеділок в КМДА, передає УНН.  

Рух поїздів наземною частиною від станції “Дніпро” до станції “Лісова” тимчасово не здійснюється. Обмеження в роботі “червоної” лінії метро введені з міркувань безпеки та для повного обстеження відкритої ділянки після масованого ракетного обстрілу столиці

– йдеться у повідомленні КМДА.

Про відновлення роботи метрополітену у звичайному режимі поінформують  додатково.

По основних постраждалих об’єктах у столиці росіяни завдали ударів ракетами типу Х-101 – Рувін8 липня 2024, 11:15 • 16539 переглядiв

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *