В Київському метрополітені поїзди “червоної” лінії метро курсують від станції “Академмістечко” до “Арсенальної”, призупинили рух між іншими станціями з міркувань безпеки та для обстеження після масованої ракетної атаки, повідомили у понеділок в КМДА, передає УНН.
Рух поїздів наземною частиною від станції “Дніпро” до станції “Лісова” тимчасово не здійснюється. Обмеження в роботі “червоної” лінії метро введені з міркувань безпеки та для повного обстеження відкритої ділянки після масованого ракетного обстрілу столиці
Про відновлення роботи метрополітену у звичайному режимі поінформують додатково.
В Одесі СБУ затримала агента рф, який реєстрував Старлінки для окупантів
Військовим обмежать доступ до азартних ігор на період воєнного стану, уряд ухвалив постанову
У старшій школі планують навчати фінансовій грамотності - НБУ
PlayCity може отримати нового керівника через відкритий конкурс