Державне агентство з розвитку туризму разом з Міністерством інфраструктури працює над розвитком галузі. Зокрема, у планах відомства розвиток інфраструктури для зручності подорожей Україною.
Про це розповіла начальниця відділу проєктної та організаційної роботи Державного агентства з розвитку туризму Ольга Рабійчук у ході нетворкінгу до Всесвітнього дня туризму, організованого РБК-Україна.
Нетворкінг РБК-Україна до Всесвітнього дня туризму
Долучайтесь онлайн до зустрічі ключових гравців сфери туризму та представників влади, які будуть обговорити основні проблеми, з якими стикається бізнес в період пандемії COVID-19.
Posted by РБК-Украина on Tuesday, September 28, 2021
“Після пандемії все змінюється, зараз активна боротьба починається за іноземного туриста”, – зазначила вона.
Представниця Держтуризму також згадала про нещодавній перехід відомства з Мінкульту до Мінінфраструктури та розповіла про напрямки роботи, які розвиватимуть разом з МІУ.
“Важливо зміцнювати інфраструктуру, іноземний турист не приїде на наш ямковий ремонт… Перехід (у підпорядкування МІУ, – ред.) є гармонічним, будемо працювати над відновленням і створенням внутрішнього авіасполучення, також будемо працювати над туристичними магнітами України, будемо будувати дороги до основних туристичних магнітів, відкривати нові міжнародні ринки”, – зазначила вона.
Також у планах Держтуризму, зокрема:
відновлення морських річкових круїзів, водних туристичних маршрутів Дніпром;
створення єдиної туристичної навігації,
відкриття національного туристично-інформаційного центру,
створення і модернізація громадських пляжів.
Вибори президента України після війни підтримують майже 9 з 10 українців
Дача Медведчука на 220 га державного лісу - шістьом посадовцям оголосили підозру
НБУ радить Укрпошті створити окрему компанію для надання фінпослуг
Компенсація за зруйноване житло – як отримати коли спадщина ще не оформлена